Ambasadorius Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamųjų raštų kopijas Korėjos Respublikos Užsienio reikalų ministro pavaduotojui
2022 m. birželio 22 d. ambasadorius Ričardas Šlepavičius įteikė skiriamųjų raštų kopijas Korėjos Respublikos Užsienio reikalų ministro pavaduotojui ir Protokolo vadovui Ryu Jeong-hyun.
Po skiriamųjų raštų įteikimo ceremonijos vykusio pokalbio metu R. Šlepavičius ir J. Ryu aptarė Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimą, galimybes stiprinat politinį dialogą ir ekonominius ryšius tarp valstybių. R. Šlepavičius pabrėžė, kad „Lietuva Pietų Korėją vertina kaip vieną iš svarbiausių parnerių visame Rytų Azijos regione“.