*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

Balandžio 17-21 d. Pietų Korėjoje lankėsi Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Marius Skuodis

Balandžio 17-21 d. Pietų Korėjoje lankėsi Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Marius Skuodis, siekdamas užmegzti glaudesnį abiejų šalių bendradarbiavimą jūrų transporto, telekomunikacijų ir logistikos inovacijų srityse. Vizito metu ministras taip pat kvietė Pietų Korėjos įmones aktyviau investuoti Lietuvoje, dalyvauti įgyvendinant Klaipėdos jūrų uosto plėtros ir alternatyvios energijos projektus. 

Vizito metu Lietuvos susisiekimo ministro vadovaujama delegacija susitiko su Pietų Korėjos žemės, infrastruktūros ir transporto ministru Hee-ryong Won, Pietų Korėjos vandenynų ir žuvininkystės ministru Seung-hwan Cho, Pietų Korėjos mokslo, informacinių ir komunikacijos technologijų viceministru Yun Kyu Park, Busano miesto meru Park Heong-joon, Busano prekybos ir pramonės rūmų atstovais, Korėjos tarptautinės ekspeditorių asociacijos KIFFA, „Posco Inc.“, „SK Telecom“ ir kitų įmonių vadovais, Korėjos tarptautinės ekonominės politikos instituto (KIEP) bei Korėjos pažangiojo mokslo ir technologijų (KAIST) instituto atstovais, Incheono laisvosios ekonominės zonos vadovais. Taip pat delegacija lankėsi didžiausiuose Pietų Korėjos jūrų uostuose Busane ir Incheone, susitikti su šių uostų vadovybe. Vizito metu buvo pasirašytas Klaipėdos ir Incheono jūrų uostų susitarimo dėl bendradarbiavimo memorandumas.