Lietuvių bendruomenė Seule Jonines atšventė kartu su latvių bendruomene
Birželio 25 d. Seule lietuvių ir latvių bendruomenės atšventė bendrą baltų šventę Jonines (Rasas) / Ligo atšventė kartu.
Ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties metuose sandūros metu dainavome dainas, žaidėme žaidimus, ėjome ratelius, pynėme vainikus, šokinėjome per laužą, ieškojome paparčio žiedo sveikinom Jonus ir Janius! Už nuostabų renginį esame dėkingi visiems lietuviams ir latviams iš visos Pietų Korėjos, kurie tik galėjo prisijungti prie mūsų tą vakarą - be jūsų šventė būtų neįvykusi!